Bağkur Özel Hastanelerde Muayene Ücreti 2019


Bağkur Özel Hastanelerde Muayene Ücreti 2019

Bağkurlu olup özel hastanelerde muayene olmak isteyen vatandaşlarımız bağkur özel hastanelerde muayene ücretleri 2019 yılında ne kadar olduğu hakkında detaylı bilgi aşağıda haberimizde detaylı olarak anlatılmıştır.

Bağkur Özel Hastanelerde Muayene Ücreti 2019
15 Temmuz 2019 Pazartesi 00:39 tarihinde paylaşıldı.
Sağlık sorunları olup tedavi olmak isteyen hastalarımız rahatsızlarının üzerine devlet hastanelerindeki yoğunluktan dolayı özel hastaneleri tercih etmektedir. Özel hastanelerde rekabet olduğundan dolayı hizmet üst seviyede verilmektedir. Hem hastalıkla hemde hastanelerde yoğunlukla uğraşmak istemeyen hastalar özel hastaneleri tercih etmektedir. Bağkurlu olup özel hastanede tedavi olacaklar bağkur özel hastanelerde muayene ücreti 2019 yılında ne kadar olduğunu merak etmektedir. Özel hastanelerde muayene ücretleri gidilecek bölüme göre değişmektedir. Aşağıda haber detayımızda gidilecek bölüm ücretleri ve diğer hizmet ücretleri verilmiştir. Fiyat konusunda önemle bilinmesi gerekenlerden birisi ise yukarıda belirttiğimiz gibi rekabe içerisinde olduklarından dolayı fiyat konusunda da değişkenlik göstermektedirler. Fiyatlar bölümlere göre verilmiştir.

Bağkur Özel Hastanelerde Muayene Ücreti 2019

Bu konuda önemli olarak sigostasızları ilgilendiren konu devlet hastanelerine gitseler dahi sosyal güvenceleri olmayan hastalar muayene ücreti olarak neredeyse özel hastanelerle eşdeğer ücretler ödemektedirler. Eğer sosyal güvenceniz yoksa yakınınızda özel hastane varsa devlet hastanesi yerine özel hastaneleride kullanabilirsiniz. Sigortası olanlar ise gideceği özel hastanenin sosyal güvenlik kurumuyla anlaşması  olup olmadığını öğrenmesi daha mantıklı olacaktır. Eğer sosyal güvenlik kurumuyla anlaşması varsa muayene ücretin bir kısmını sosyal güvenlik kurumundan tahsil edecektir bu durumda ödeyeceğiniz muayene ücreti azalacaktır. Bağkur özel hastanelerde muayene ücreti 2019 yılında Aşağıda vereceğimiz ücretler hastaneler arası değişkenlik gösterebilir. Bu ücretler içerisinde sabit rakam olan 15 TL'lik katılım payı kesin olarak alınacak ücrettir.

Özel Hastane Kadın Hastalıkları Muayene Ücreti ortalama 70 TL olarak alınmaktadır.

Özel Hastane Göz Hastalıkları Muayene Ücreti ortalama 60 TL olarak alınmaktadır.

Özel Hastane Kulak Burun Boğaz (KBB) Muayene Ücreti ortalama 50 TL olarak alınmaktadır.

Özel Hastane Dahiliye Muayene Ücreti ortalama 50 TL olarak alınmaktadır.

Özel Hastane Nüroloji Muayene Ücreti ortalama 60 TL olarak alınmaktadır.

Özel Hastane Üroloji Muayene Ücreti ortalama 70 TL olarak alınmaktadır.

Özel Hastane Beyin Cerrahı Muayene Ücreti ortalama 70 TL olarak alınmaktadır.

Özel Hastane Genel Cerrahı Muayene Ücreti ortalama 60 TL olarak alınmaktadır.

Özel Hastane Göğüs Hastalıkları Muayene Ücreti ortalama 50 TL olarak alınmaktadır.

Özel Hastane Fizik Tedavi Muayene Ücreti ortalama 50 TL olarak alınmaktadır.

Yukarıda yer alan Bağkur özel hastanelerde muayene ücreti 2019 yazımızda fiyatlar değişken değerlere sahiptir. Alacağınız hizmete göre hizmet veren hastaneye göre fiyatlar yükselip alçalabilir. Yukarıda verilen değerlere göre muayene olacak hasta verilen değerlerin ortalama 10 TL aşağısı veya 20 TL yukarısı gibi ücret ödeyecektir. Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  SSK Bağkur SSK Bağkur
  2020 © Ssk, Bağ-kur, Emeklilik Sorgulama