Bağkur Özel Hastanelerde Muayene Ücreti 2021

Bağkurlu olup özel hastanelerde muayene olmak isteyen vatandaşlarımız bağkur özel hastanelerde muayene ücretleri 2021 yılında ne kadar olduğu hakkında detaylı bilgi aşağıda haberimizde detaylı olarak anlatılmıştır.

Bağkur Özel Hastanelerde Muayene Ücreti 2021

Sağlık sorunları olup tedavi olmak isteyen hastalarımız rahatsızlarının üzerine devlet hastanelerindeki yoğunluktan dolayı özel hastaneleri tercih etmektedir. Özel hastanelerde rekabet olduğundan dolayı hizmet üst seviyede verilmektedir. Hem hastalıkla hem de hastanelerde yoğunlukla uğraşmak istemeyen hastalar özel hastaneleri tercih etmektedir. Bağkurlu olup özel hastanede tedavi olacaklar bağkur özel hastanelerde muayene ücreti 2021 yılında ne kadar olduğunu merak etmektedir. Özel hastanelerde muayene ücretleri gidilecek bölüme göre değişmektedir. Aşağıda haber detayımızda gidilecek bölüm ücretleri ve diğer hizmet ücretleri verilmiştir. Fiyat konusunda önemle bilinmesi gerekenlerden birisi ise yukarıda belirttiğimiz gibi rekabet içerisinde olduklarından dolayı fiyat konusunda da değişkenlik göstermektedirler. Fiyatlar bölümlere göre verilmiştir.

Bağkur Özel Hastanelerde Muayene Ücreti 2021


Bu konuda önemli olarak sigortasızları ilgilendiren konu devlet hastanelerine gitseler dahi sosyal güvenceleri olmayan hastalar muayene ücreti olarak neredeyse özel hastanelerle eşdeğer ücretler ödemektedirler. Eğer sosyal güvenceniz yoksa yakınınızda özel hastane varsa devlet hastanesi yerine özel hastaneleri de kullanabilirsiniz. Sigortası olanlar ise gideceği özel hastanenin sosyal güvenlik kurumuyla anlaşması  olup olmadığını öğrenmesi daha mantıklı olacaktır. Eğer sosyal güvenlik kurumuyla anlaşması varsa muayene ücretin bir kısmını sosyal güvenlik kurumundan tahsil edecektir bu durumda ödeyeceğiniz muayene ücreti azalacaktır. Bağkur özel hastanelerde muayene ücreti 2021 yılında Aşağıda vereceğimiz ücretler hastaneler arası değişkenlik gösterebilir. Bu ücretler içerisinde sabit rakam olan 15 TL'lik katılım payı kesin olarak alınacak ücrettir.

  • Özel Hastane Kadın Hastalıkları Muayene Ücreti ortalama 90 TL ücret alınmaktadır.
  • Özel Hastane Göz Hastalıkları Muayene Ücreti ortalama 80 TL olarak alınmaktadır.
  • Özel Hastane Kulak Burun Boğaz (KBB) Muayene Ücreti ortalama 70 TL olarak alınmaktadır.
  • Özel Hastane Dahiliye Muayene Ücreti ortalama 70 TL olarak alınmaktadır.
  • Özel Hastane Nüroloji Muayene Ücreti ortalama 80 TL olarak alınmaktadır.
  • Özel Hastane Üroloji Muayene Ücreti ortalama 90 TL olarak alınmaktadır.
  • Özel Hastane Beyin Cerrahı Muayene Ücreti ortalama 175 TL olarak alınmaktadır.
  • Özel Hastane Genel Cerrahı Muayene Ücreti ortalama 80 TL olarak alınmaktadır.
  • Özel Hastane Göğüs Hastalıkları Muayene Ücreti ortalama 70 TL olarak alınmaktadır.
  • Özel Hastane Fizik Tedavi Muayene Ücreti ortalama 155 TL olarak alınmaktadır.


Yukarıda yer alan Bağkur özel hastanelerde muayene ücreti 2021 yazımızda fiyatlar birkaç özel hastane ile görüşülüp ortalama fiyatlar olarak listelenmiştir. Alacağınız hizmete göre hizmet veren hastaneye göre fiyatlar yükselip alçalabilir. Yukarıda verilen değerlere göre muayene olacak hasta verilen değerlerin ortalama 10 TL aşağısı veya 20 TL yukarısı gibi ücret ödeyecektir.

Sosyal Medyada Paylaş