Afyonkarahisar İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Bu sayfadan Afyonkarahisar işkur iletişim numarası ve adresi hakkında bilgi sahibi olabilir, Afyonkarahisar işkur iletişim numarası ile irtibata geçebilir sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Afyonkarahisar İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Günümüzde işsizlik oranını azaltarak, birçok kişinin iş sahibi olmasını sağlayan resmi devlet kurumu işkurdur. Ülkemizde işkur aktif olarak 1946 yılından bu yana hizmet vermektedir. Türkiye İş Kurumunun amaçları arasında; işsizliği en aza indirmek, işsiz vatandaşa danışmanlık hizmeti vermek, işverenle işçi arasında bağ oluşturmak gibi amaçlar yer almaktadır. 2003 yılında 4857 sayılı İş Kanunun yenilenmesiyle İş ve İşçi Bulma Kurumu ismi değiştirilip İŞKUR ismi verilmiştir. Afyonkarahisar işkur iletişim numarası ve Afyonkarahisar işkur adresi bütün detaylarıyla haberimizin devamında anlatılmıştır.

 

Afyonkarahisar İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Afyonkarahisar işkur il müdürlüğü ve diğer ilçelerindeki işkur merkezleri ile hakkında adres ve Afyonkarahisar işkur telefon numarası tablo şeklinde verilmiştir. Şubeye gidip işlem yapacaklar için Afyonkarahisar işkur çalışma saatleri hafta içi her gün saat 08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şubeye giderek size verilen danışman sayesinde sorunlarınıza çözüm bulmakta yardım alabilirsiniz.

İşten Ayrıldıktan Sonra Sigorta Ne Kadar Geçerli ? Tıkla Öğren !

Afyonkarahisar İşkur İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri

İletişim Hattı

444 75 87

Telefon

(0 272) 215 18 32

Faks

(0 272) 213 17 33

E-Posta

afyon@iskur.gov.tr

Adres

Karaman Mah. Bankalar Cad. Sosyal Hizmetler ve Özel İdare İşmerkezi 1.Kat No:32/ AFYONKARAHİSAR

Harita Konumu

 

 

Sosyal Medyada Paylaş