Bingöl İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Bu sayfadan Bingöl işkur iletişim numarası ve adresi hakkında bilgi sahibi olabilir, Bingöl işkur iletişim numarası ile irtibata geçebilir sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Bingöl İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Günümüzde işsizlik oranını azaltarak, birçok kişinin iş sahibi olmasını sağlayan resmi devlet kurumu işkurdur. Ülkemizde işkur aktif olarak 1946 yılından bu yana hizmet vermektedir. Türkiye İş Kurumunun amaçları arasında; işsizliği en aza indirmek, işsiz vatandaşa danışmanlık hizmeti vermek, işverenle işçi arasında bağ oluşturmak gibi amaçlar yer almaktadır. 2003 yılında 4857 sayılı İş Kanunun yenilenmesiyle İş ve İşçi Bulma Kurumu ismi değiştirilip İŞKUR ismi verilmiştir. Bingöl işkur iletişim numarası ve Bingöl işkur adresi bütün detaylarıyla haberimizin devamında anlatılmıştır.

 

Bingöl İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

 

Bingöl işkur il müdürlüğü ve diğer ilçelerindeki işkur merkezleri ile hakkında adres ve Bingöl işkur telefon numarası tablo şeklinde verilmiştir. Şubeye gidip işlem yapacaklar için Bingöl işkur çalışma saatleri hafta içi her gün saat 08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şubeye giderek size verilen danışman sayesinde sorunlarınıza çözüm bulmakta yardım alabilirsiniz.

İşsizlik Maaşı Alan Kişi Sağlıktan Yararlanır mıTıkla Öğren !

 

 

Bingöl İşkur İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri

İletişim Hattı

444 75 87

Telefon

(0 426) 213 11 20

Faks

(0 426) 213 21 97

E-Posta

bingol@iskur.gov.tr

Adres

İnönü Mahallesi Beyazıt Caddesi Park Sitesi Zemin Kat - BİNGÖL

Harita Konumu

Sosyal Medyada Paylaş