Burdur İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Bu sayfadan Burdur işkur iletişim numarası ve adresi hakkında bilgi sahibi olabilir, Burdur işkur iletişim numarası ile irtibata geçebilir sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Burdur İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Günümüzde işsizlik oranını azaltarak, birçok kişinin iş sahibi olmasını sağlayan resmi devlet kurumu işkurdur. Ülkemizde işkur aktif olarak 1946 yılından bu yana hizmet vermektedir. Türkiye İş Kurumunun amaçları arasında; işsizliği en aza indirmek, işsiz vatandaşa danışmanlık hizmeti vermek, işverenle işçi arasında bağ oluşturmak gibi amaçlar yer almaktadır. 2003 yılında 4857 sayılı İş Kanunun yenilenmesiyle İş ve İşçi Bulma Kurumu ismi değiştirilip İŞKUR ismi verilmiştir. Burdur işkur iletişim numarası ve Burdur işkur adresi bütün detaylarıyla haberimizin devamında anlatılmıştır.

 

Burdur İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

 

Burdur işkur il müdürlüğü ve diğer ilçelerindeki işkur merkezleri ile hakkında adres ve Burdur işkur telefon numarası tablo şeklinde verilmiştir. Şubeye gidip işlem yapacaklar için Burdur işkur çalışma saatleri hafta içi her gün saat 08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şubeye giderek size verilen danışman sayesinde sorunlarınıza çözüm bulmakta yardım alabilirsiniz.

 İşten Ayrıldıktan Sonra Sigorta Ne Kadar GeçerliTıkla Öğren !

 

Burdur İşkur İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri

İletişim Hattı

444 75 87

Telefon

(0 248) 233 10 60

Faks

(0 248) 233 10 59

E-Posta

burdur@iskur.gov.tr

Adres

Yeni Mahalle Şehit Teğmen Halil Demirörs Caddesi No:2 BURDUR

Harita Konumu

 

Sskbagkur.com sitesi olarak işkur iletişim bilgilerini sizler için araştırıp derlemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızdan burdur işkur iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz, harita konumunu kullanarak işkur dairesine hızlıca giderek sorunlarınızı ya da merak ettiklerinizi hızlıca çözüme kavuşturabilirsiniz. Sitemiz kuruluş amaçları doğrultusunda bütün illerin işkur iletişim bilgilerini eklemeye devam edecektir.

 

Sosyal Medyada Paylaş