Gaziantep İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Bu sayfadan Gaziantep işkur iletişim numarası ve adresi hakkında bilgi sahibi olabilir, Gaziantep işkur iletişim numarası ile irtibata geçebilir sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Gaziantep İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Günümüzde işsizlik oranını azaltarak, birçok kişinin iş sahibi olmasını sağlayan resmi devlet kurumu işkurdur. Ülkemizde işkur aktif olarak 1946 yılından bu yana hizmet vermektedir. Türkiye İş Kurumunun amaçları arasında; işsizliği en aza indirmek, işsiz vatandaşa danışmanlık hizmeti vermek, işverenle işçi arasında bağ oluşturmak gibi amaçlar yer almaktadır. 2003 yılında 4857 sayılı İş Kanunun yenilenmesiyle İş ve İşçi Bulma Kurumu ismi değiştirilip İŞKUR ismi verilmiştir. Gaziantep işkur iletişim numarası ve Gaziantep işkur adresi bütün detaylarıyla haberimizin devamında anlatılmıştır.

 

Gaziantep İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

 

Gaziantep işkur il müdürlüğü ve diğer ilçelerindeki işkur merkezleri ile hakkında adres ve Gaziantep işkur telefon numarası tablo şeklinde verilmiştir. Şubeye gidip işlem yapacaklar için Gaziantep işkur çalışma saatleri hafta içi her gün saat 08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şubeye giderek size verilen danışman sayesinde sorunlarınıza çözüm bulmakta yardım alabilirsiniz.

 

 İşsizlik Maaşı Ne Kadar? Tıkla Öğren !

 

Gaziantep İşkur İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri

İletişim Hattı

444 75 87

Telefon

(0 342) 321 34 15 

(0 342) 321 29 99

Faks

(0 342) 322 30 51

E-Posta

gaziantep@iskur.gov.tr

Adres

Emek Mah. 5. Cad. 2. Sok. No: 10 Şehitkamil / GAZİANTEP

Harita Konumu

 

Sitemiz kuruluş amaçları doğrultusunda bütün illerin işkur iletişim bilgilerini eklemeye devam etmektedir. Sskbagkur.com sitesini kullanarak Gaziantep işkur iletişim bilgilerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Harita konumunu kullanarak Gaziantep işkur şubesine hızlıca giderek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş