Giresun İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Bu sayfadan Giresun işkur iletişim numarası ve adresi hakkında bilgi sahibi olabilir, Giresun işkur iletişim numarası ile irtibata geçebilir sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Giresun İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

1946 yılından beri aktif olarak hizmet veren Türkiye İş Kurumu istihdamın korunması işsizliği en aza indirgemek, işverenle işçi arasında bağ oluşturmak, işsiz vatandaşa danışmanlık hizmeti vererek iş bulmasında kolaylık sağlamak ve işsiz kalan vatandaşların işsizlik maaşı işlemlerini yürütmek amacıyla kurulmuş kurumdur. 2003 yılında 4857 sayılı iş kanununun yenilenmesiyle İş ve İşçi Bulma Kurumu adı değiştirilerek İŞKUR adını almıştır. Haberimizin devamında Giresun işkur iletişim numarası ve Giresun işkur adresi hakkında bilgi sahibi olabilir harita sayesinde kolaylıkla gidebilirsiniz.

 

Giresun İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

 

Giresun işkur il müdürlüğü ve diğer ilçelerindeki işkur merkezleri ile hakkında adres ve Giresun işkur telefon numarası tablo şeklinde verilmiştir. Şubeye gidip işlem yapacaklar için Giresun işkur çalışma saatleri hafta içi her gün saat 08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şubeye giderek size verilen danışman sayesinde sorunlarınıza çözüm bulmakta yardım alabilirsiniz.

 

İşsizlik Maaşı Alan Kişi Sağlıktan Yararlanır mı ? Tıkla Öğren !

 

Giresun İşkur İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri

İletişim Hattı

444 75 87

Telefon

(0 454) 214 00 91

Faks

(0 454) 214 00 11

E-Posta

giresun@iskur.gov.tr

Adres

Hacı Miktat Mah. Alparslan Cad. No:8 (Eski Bağkur Binası) GİRESUN

Harita KonumuSitemiz kuruluş amaçları doğrultusunda bütün illerin işkur iletişim bilgilerini eklemeye devam etmektedir. Sskbagkur.com sitesini kullanarak Giresun işkur iletişim bilgilerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Harita konumunu kullanarak Giresun işkur şubesine hızlıca giderek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş