Gümüşhane İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Bu sayfadan Gümüşhane işkur iletişim numarası ve adresi hakkında bilgi sahibi olabilir, Gümüşhane işkur iletişim numarası ile irtibata geçebilir sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Gümüşhane İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

İşkur; ülkemizde kamu istihdam hizmetlerine ilişkin ilk yasal düzenleme, ilk iş yasamız olan 1936 tarihli 3008 sayılı İş Kanunudur. İşkurun genel amacı; 4837 sayılı Kanun Kurumun görevini "işçilere vasıflarına uygun işler bulmak ve işverenlere de işlerine uygun vasıfta işçi bulmak" yani iş ve işçi bulmaya aracılık olarak iş ve İşçi Bulma Kurumu 15.03.1946 tarihinde faaliyete geçmiştir. Haberimizin devamından Gümüşhane işkur iletişim numarası ve Gümüşhane işkur adresi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Gümüşhane İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

 

Gümüşhane işkur il müdürlüğü ve diğer ilçelerindeki işkur merkezleri ile hakkında adres ve Gümüşhane işkur telefon numarası tablo şeklinde verilmiştir. Şubeye gidip işlem yapacaklar için Gümüşhane işkur çalışma saatleri hafta içi her gün saat 08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şubeye giderek size verilen danışman sayesinde sorunlarınıza çözüm bulmakta yardım alabilirsiniz.

 

İşsizlik Maaşı Alan Kişi Sağlıktan Yararlanır mı ? Tıkla Öğren !

 

Gümüşhane İşkur İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri

İletişim Hattı

444 75 87

Telefon

(0 456) 213 11 36

Faks

(0 456) 213 36 09

E-Posta

gumushane@iskur.gov.tr

Adres

İnönü Mah.Erzurum Yolu Üzeri No:27 GÜMÜŞHANE

Harita Konumu

 

Sitemiz kuruluş amaçları doğrultusunda bütün illerin işkur iletişim bilgilerini eklemeye devam etmektedir. Sskbagkur.com sitesini kullanarak Gümüşhane işkur iletişim bilgilerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Harita konumunu kullanarak Gümüşhane işkur şubesine hızlıca giderek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş