İşkur Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası

Bu sayfadan İşkur müşteri hizmetleri iletişim numarasına ulaşarak, İşkur ile alakalı güncel bilgileri öğrenebilirsiniz.

İşkur Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye İş Kurumu yani kısa ismiyle İşkur, ülkemizde pek çok kişinin iş bulması için devlet güvencesiyle hizmet veren bir kurumdur. Türkiye'de yaşayan kişilerin istihfam edilmesi amacıyla 1946 yılında kurulan İŞKUR, ülkemizin her kendinde merkez ofisleri ve internet sitesi üzerinden İşkur iş ilanları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de bu sayfamızda yer alan bilgilere göz atarak İşkur müşteri hizmetleri numarasına ulaşabilir, İşkur'u arayarak güncel iş ilanları ve istihdam ile alakalı bilgileri öğrenebilirsiniz.

 

İşkur İletişim Numarası

Siz de 444 75 87 numaralı İşkur müşteri hizmetleri araması yapabilir, güncel iş ilanları ve İşkur istihdamla alakalı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca güncel iş ilanları listesine göz atmak istiyor, İşkur iş başvurusu yapmak istiyorsanız İşkur iş ilanları sayfasından üye girişi yaparak Türkiye geneli veya belli bir il sınırlarında yayımlanan iş ilanlarına göz atabilir, iş başvurusu yapabilirsiniz. İşkur, uzun süredir işsiz kalan kişilerin istihdam edilmesi amacıyla şirketlere prim indirimleri sağlamaktadır. Bundan dolayı beyaz ve mavi yaka olarak tabir edilen kişilerin istihdamında İşkur çok önemli rol üstlenmektedir. İşkur'un Merkez çağrı merkezi numarası olduğu gibi, her ile ait merkez binalarının da müşteri hizmetleri numaraları bulunmaktadır.

 

İşkur, ülkemizde 21 Ocak 1946 tarihinde kurulmuştur. Kuruluş amacı ülkede istihdamı arttırmak ve iş veren ile iş arayan kişileri bir araya getirmekti. Günümüzde de aynı vizyonla çalışmalarına devam eden İşkur, devlete bağlı olarak hizmet vermektedir. İşkur işetişin numarasını arayarak siz de farklı iş konularıyla alakalı bilgi alabilir, İşkur çağrı merkezi aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

 

Siz de bu sayfamızda yer alan İşkur çağrı merkezi araması yaparak İşkur istihdam ofisine ulaşabilir, İşkur'la alakalı çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

 

 

İşkur Antalya iletişim

İşkur Mersin iletişim

İşkur Adana iletişim

Sosyal Medyada Paylaş