Kars İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Bu sayfadan Kars işkur iletişim numarası ve adresi hakkında bilgi sahibi olabilir, Kars işkur iletişim numarası ile irtibata geçebilir sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Kars İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

İşkur; ülkemizde kamu istihdam hizmetlerine ilişkin ilk yasal düzenleme, ilk iş yasamız olan 1936 tarihli 3008 sayılı İş Kanunudur. İşkurun genel amacı; 4837 sayılı Kanun Kurumun görevini "işçilere vasıflarına uygun işler bulmak ve işverenlere de işlerine uygun vasıfta işçi bulmak" yani iş ve işçi bulmaya aracılık olarak iş ve İşçi Bulma Kurumu 15.03.1946 tarihinde faaliyete geçmiştir. Haberimizin devamından Kars işkur iletişim numarası ve Kars işkur adresi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Kars İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

 

Kars işkur il müdürlüğü ve diğer ilçelerindeki işkur merkezleri ile hakkında adres ve Kars işkur telefon numarası tablo şeklinde verilmiştir. Şubeye gidip işlem yapacaklar için Kars işkur çalışma saatleri hafta içi her gün saat 08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şubeye giderek size verilen danışman sayesinde sorunlarınıza çözüm bulmakta yardım alabilirsiniz.

 

İşsizlik Maaşı Alan Kişi Sağlıktan Yararlanır mı ? Tıkla Öğren !

 

Kars İşkur İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri

İletişim Hattı

444 75 87

Telefon

(0 474) 212 43 16

Faks

(0 474) 212 23 79

E-Posta

kars@iskur.gov.tr

Adres

Ortakapı Mah.Ordu Cd. No:90 KARS

Harita Konumu

 

Sitemiz kuruluş amaçları doğrultusunda bütün illerin işkur iletişim bilgilerini eklemeye devam etmektedir. Sskbagkur.com sitesini kullanarak Kars işkur iletişim bilgilerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Harita konumunu kullanarak Kars işkur şubesine hızlıca giderek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş