Kayseri İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Bu sayfadan Kayseri işkur iletişim numarası ve adresi hakkında bilgi sahibi olabilir, Kayseri işkur iletişim numarası ile irtibata geçebilir sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Kayseri İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

1946 yılından beri aktif olarak hizmet veren Türkiye İş Kurumu istihdamın korunması işsizliği en aza indirgemek, işverenle işçi arasında bağ oluşturmak, işsiz vatandaşa danışmanlık hizmeti vererek iş bulmasında kolaylık sağlamak ve işsiz kalan vatandaşların işsizlik maaşı işlemlerini yürütmek amacıyla kurulmuş kurumdur. 2003 yılında 4857 sayılı iş kanununun yenilenmesiyle İş ve İşçi Bulma Kurumu adı değiştirilerek İŞKUR adını almıştır. Haberimizin devamında Kayseri işkur iletişim numarası ve Kayseri işkur adresi hakkında bilgi sahibi olabilir harita sayesinde kolaylıkla gidebilirsiniz.

 

Kayseri İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

 

Kayseri işkur il müdürlüğü ve diğer ilçelerindeki işkur merkezleri ile hakkında adres ve Kayseri işkur telefon numarası tablo şeklinde verilmiştir. Şubeye gidip işlem yapacaklar için Kayseri işkur çalışma saatleri hafta içi her gün saat 08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şubeye giderek size verilen danışman sayesinde sorunlarınıza çözüm bulmakta yardım alabilirsiniz.

 

İşsizlik Maaşı Alan Kişi Sağlıktan Yararlanır mı ? Tıkla Öğren !

 

Kayseri İşkur İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri

İletişim Hattı

444 75 87

Telefon

(0 352) 231 12 45

Faks

(0 352) 232 17 68

E-Posta

kayseri@iskur.gov.tr

Adres

Gülük Mah. Yunus Emre Cad. Düvenönü İş Merkezi No:10/I Melikgazi / KAYSERİ

Harita Konumu

 

Sitemiz kuruluş amaçları doğrultusunda bütün illerin işkur iletişim bilgilerini eklemeye devam etmektedir. Sskbagkur.com sitesini kullanarak Kayseri işkur iletişim bilgilerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Harita konumunu kullanarak Kayseri işkur şubesine hızlıca giderek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş