Kırşehir İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Bu sayfadan Kırşehir işkur iletişim numarası ve adresi hakkında bilgi sahibi olabilir, Kırşehir işkur iletişim numarası ile irtibata geçebilir sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Kırşehir İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Günümüzde işsizlik oranını azaltarak, birçok kişinin iş sahibi olmasını sağlayan resmi devlet kurumu işkurdur. Ülkemizde işkur aktif olarak 1946 yılından bu yana hizmet vermektedir. Türkiye İş Kurumunun amaçları arasında; işsizliği en aza indirmek, işsiz vatandaşa danışmanlık hizmeti vermek, işverenle işçi arasında bağ oluşturmak gibi amaçlar yer almaktadır. 2003 yılında 4857 sayılı İş Kanunun yenilenmesiyle İş ve İşçi Bulma Kurumu ismi değiştirilip İŞKUR ismi verilmiştir. Kırşehir işkur iletişim numarası ve Kırşehir işkur adresi bütün detaylarıyla haberimizin devamında anlatılmıştır.

 

Kırşehir İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

 

Kırşehir işkur il müdürlüğü ve diğer ilçelerindeki işkur merkezleri ile hakkında adres ve Kırşehir işkur telefon numarası tablo şeklinde verilmiştir. Şubeye gidip işlem yapacaklar için Kırşehir işkur çalışma saatleri hafta içi her gün saat 08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şubeye giderek size verilen danışman sayesinde sorunlarınıza çözüm bulmakta yardım alabilirsiniz.

 

 İşsizlik Maaşı Alan Kişi Sağlıktan Yararlanır mı? Tıkla Öğren !

 

Kırşehir İşkur İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri

İletişim Hattı

444 75 87

Telefon

(0 386) 213 12 20 - 213 12 25

Faks

(0 386) 213 33 75

E-Posta

kirsehir@iskur.gov.tr

Adres

Medrese Mah. Dr. İsmail Yağız Cad. 62. Sok. No:3 KIRŞEHİR

Harita Konumu

 

Sitemiz kuruluş amaçları doğrultusunda bütün illerin işkur iletişim bilgilerini eklemeye devam etmektedir. Sskbagkur.com sitesini kullanarak Kırşehir işkur iletişim bilgilerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Harita konumunu kullanarak Kırşehir işkur şubesine hızlıca giderek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş