Muş İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Bu sayfadan Muş işkur iletişim numarası ve adresi hakkında bilgi sahibi olabilir, Muş işkur iletişim numarası ile irtibata geçebilir sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Muş İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Günümüzde işsizlik oranını azaltarak, birçok kişinin iş sahibi olmasını sağlayan resmi devlet kurumu işkurdur. Ülkemizde işkur aktif olarak 1946 yılından bu yana hizmet vermektedir. Türkiye İş Kurumunun amaçları arasında; işsizliği en aza indirmek, işsiz vatandaşa danışmanlık hizmeti vermek, işverenle işçi arasında bağ oluşturmak gibi amaçlar yer almaktadır. 2003 yılında 4857 sayılı İş Kanunun yenilenmesiyle İş ve İşçi Bulma Kurumu ismi değiştirilip İŞKUR ismi verilmiştir. Muş işkur iletişim numarası ve Muş işkur adresi bütün detaylarıyla haberimizin devamında anlatılmıştır.

 

Muş İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

 

Muş işkur il müdürlüğü ve diğer ilçelerindeki işkur merkezleri ile hakkında adres ve Muş işkur telefon numarası tablo şeklinde verilmiştir. Şubeye gidip işlem yapacaklar için Muş işkur çalışma saatleri hafta içi her gün saat 08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şubeye giderek size verilen danışman sayesinde sorunlarınıza çözüm bulmakta yardım alabilirsiniz.

 

 İşsizlik Maaşı Alan Kişi Sağlıktan Yararlanır mı? Tıkla Öğren !

 

Muş İşkur İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri

İletişim Hattı

444 75 87

Telefon

(0 436) 212 42 89 

(0 436) 212 11 12

Faks

(0 436) 212 05 34

E-Posta

mus@iskur.gov.tr

Adres

İstasyon Cad. Büyüközer Petrol Altı Yazıcıoğlu Binası Arkası MUŞ

Harita Konumu

 

 

Sitemiz kuruluş amaçları doğrultusunda bütün illerin işkur iletişim bilgilerini eklemeye devam etmektedir. Sskbagkur.com sitesini kullanarak Muş işkur iletişim bilgilerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Harita konumunu kullanarak Muş işkur şubesine hızlıca giderek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş