Niğde İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Bu sayfadan Niğde işkur iletişim numarası ve adresi hakkında bilgi sahibi olabilir, Niğde işkur iletişim numarası ile irtibata geçebilir sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Niğde İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

İşkur; ülkemizde kamu istihdam hizmetlerine ilişkin ilk yasal düzenleme, ilk iş yasamız olan 1936 tarihli 3008 sayılı İş Kanunudur. İşkurun genel amacı; 4837 sayılı Kanun Kurumun görevini "işçilere vasıflarına uygun işler bulmak ve işverenlere de işlerine uygun vasıfta işçi bulmak" yani iş ve işçi bulmaya aracılık olarak iş ve İşçi Bulma Kurumu 15.03.1946 tarihinde faaliyete geçmiştir. Haberimizin devamından Niğde işkur iletişim numarası ve Niğde işkur adresi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Niğde İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

 

Niğde işkur il müdürlüğü ve diğer ilçelerindeki işkur merkezleri ile hakkında adres ve Niğde işkur telefon numarası tablo şeklinde verilmiştir. Şubeye gidip işlem yapacaklar için Niğde işkur çalışma saatleri hafta içi her gün saat 08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şubeye giderek size verilen danışman sayesinde sorunlarınıza çözüm bulmakta yardım alabilirsiniz.

 

İşsizlik Maaşı Alan Kişi Sağlıktan Yararlanır mı ? Tıkla Öğren !

 

Niğde İşkur İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri

İletişim Hattı

444 75 87

Telefon

(0 388) 232 35 43

Faks

(0 388) 232 35 44

E-Posta

nigde@iskur.gov.tr

Adres

Şahinali Mah. Zaman Sok. No: 11 NİĞDE

Harita Konumu

 

Sitemiz kuruluş amaçları doğrultusunda bütün illerin işkur iletişim bilgilerini eklemeye devam etmektedir. Sskbagkur.com sitesini kullanarak Niğde işkur iletişim bilgilerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Harita konumunu kullanarak Niğde işkur şubesine hızlıca giderek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş