Ordu İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Bu sayfadan Ordu işkur iletişim numarası ve adresi hakkında bilgi sahibi olabilir, Ordu işkur iletişim numarası ile irtibata geçebilir sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Ordu İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Günümüzde işsizlik oranını azaltarak, birçok kişinin iş sahibi olmasını sağlayan resmi devlet kurumu işkurdur. Ülkemizde işkur aktif olarak 1946 yılından bu yana hizmet vermektedir. Türkiye İş Kurumunun amaçları arasında; işsizliği en aza indirmek, işsiz vatandaşa danışmanlık hizmeti vermek, işverenle işçi arasında bağ oluşturmak gibi amaçlar yer almaktadır. 2003 yılında 4857 sayılı İş Kanunun yenilenmesiyle İş ve İşçi Bulma Kurumu ismi değiştirilip İŞKUR ismi verilmiştir. Ordu işkur iletişim numarası ve Ordu işkur adresi bütün detaylarıyla haberimizin devamında anlatılmıştır.

 

Ordu İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

 

Ordu işkur il müdürlüğü ve diğer ilçelerindeki işkur merkezleri ile hakkında adres ve Ordu işkur telefon numarası tablo şeklinde verilmiştir. Şubeye gidip işlem yapacaklar için Ordu işkur çalışma saatleri hafta içi her gün saat 08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şubeye giderek size verilen danışman sayesinde sorunlarınıza çözüm bulmakta yardım alabilirsiniz.

 

Kendi İsteğiyle İşten Ayrılan Tazminat Alabilir Mi? Tıkla Öğren !

 

 

Ordu İşkur İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri

İletişim Hattı

444 75 87

Telefon

0452 233 56 76 

0452 233 56 77

E-Posta

ordu@iskur.gov.tr

Adres

Bahçelievler Mah. Adnan Kahveci Bulvarı No:19 ORDU

Harita Konumu

 

 

Sitemiz kuruluş amaçları doğrultusunda bütün illerin işkur iletişim bilgilerini eklemeye devam etmektedir. Sskbagkur.com sitesini kullanarak Ordu işkur iletişim bilgilerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Harita konumunu kullanarak Ordu işkur şubesine hızlıca giderek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş