Rize İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Bu sayfadan Rize işkur iletişim numarası ve adresi hakkında bilgi sahibi olabilir, Rize işkur iletişim numarası ile irtibata geçebilir sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Rize İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

1946 yılından beri aktif olarak hizmet veren Türkiye İş Kurumu istihdamın korunması işsizliği en aza indirgemek, işverenle işçi arasında bağ oluşturmak, işsiz vatandaşa danışmanlık hizmeti vererek iş bulmasında kolaylık sağlamak ve işsiz kalan vatandaşların işsizlik maaşı işlemlerini yürütmek amacıyla kurulmuş kurumdur. 2003 yılında 4857 sayılı iş kanununun yenilenmesiyle İş ve İşçi Bulma Kurumu adı değiştirilerek İŞKUR adını almıştır. Haberimizin devamında Rize işkur iletişim numarası ve Rize işkur adresi hakkında bilgi sahibi olabilir harita sayesinde kolaylıkla gidebilirsiniz.

 

Rize İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

 

Rize işkur il müdürlüğü ve diğer ilçelerindeki işkur merkezleri ile hakkında adres ve Rize işkur telefon numarası tablo şeklinde verilmiştir. Şubeye gidip işlem yapacaklar için Rize işkur çalışma saatleri hafta içi her gün saat 08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şubeye giderek size verilen danışman sayesinde sorunlarınıza çözüm bulmakta yardım alabilirsiniz.

 

İşsizlik Maaşı Alan Kişi Sağlıktan Yararlanır mı ? Tıkla Öğren !

 

Rize İşkur İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri

İletişim Hattı

444 75 87

Telefon

(0 464) 213 04 10 - 214 04 36

Faks

(0 464) 213 04 09

E-Posta

nevsehir@iskur.gov.tr

Adres

Piriçelebi Mah. Cumhuriyet Cad. (Eski İl Özel İdare Binası) No:132 Kat:1-2 RİZE

Harita Konumu

 

 

Sitemiz kuruluş amaçları doğrultusunda bütün illerin işkur iletişim bilgilerini eklemeye devam etmektedir. Sskbagkur.com sitesini kullanarak Rize işkur iletişim bilgilerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Harita konumunu kullanarak Rize işkur şubesine hızlıca giderek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş