..

E-devlet Giriş SSK Hizmet Döküm

Emeklilik durumlarını merak edenler için, e-devlet giriş SSK hizmet döküm bütün detaylarıyla haberimizin devamındadır.

E-devlet Giriş SSK Hizmet Döküm

Günümüzde resmi işlemleri görüntülemek ve sorgulamak için, e-devlet sitesini kullanmaktayız. E-devlet, devletin resmi sitesi olduğu için birçok bilgiyi sorgulayıp hızlıca öğrenebilirsiniz. Günümüzde emeklilik durumlarını ve ne kadar emekli primlerinin yatırıldığını birçok çalışan merak etmektedir. Bunların hepsini e-devlet sitesinden hızlıca sorgulayıp öğrenebilirsiniz. Ancak e-devlet sitesinin kullanabilmeniz için mutlaka şifrenizi almış olmalısınız. E-devlet şifresi oluşturmak için en yakın PTT şubesine müracaat edebilirsiniz. E-devlet giriş SSK hizmet döküm detaylarıyla birlikte haberimizin devamında anlatılmıştır. 

 

E-devlet Giriş SSK Hizmet Döküm

 

Emekli olmak için emekli gün prim sayınızı mutlaka doldurmanız gerekiyor. Günümüzde birçok SGK' lı olarak çalışan vatandaşımız, ne zaman emekli olacağını veya yatırılan prim gün sayılarını merak etmektedir. E-devlet üzerinden gerekli sorgulamaları yaparak istediğiniz bilgilere hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca site üzerinden alacağınız hizmet dökümü kredi çekeceğiniz zamanda işinize yarayacaktır. E-devlet giriş SSK hizmet döküm, siteye giriş yaptıktan sonra arama kısmına sosyal güvenlik yazmalısınız, daha sonra çıkan seçeneklerden 4A hizmet dökümü (Sosyal Güvenlik Kurumu) seçeneğini tıklamalısınız. Daha sonra açılan sayfada kişisel bilgilerimiz ekrana gelecektir, sayfayı aşağıya kaydırarak hizmet dökümünüzü detaylı bir şekilde görüntüleyebilir hatta yazdırabilirsiniz. Aşağıda bu işlemleri nasıl yapabileceğiniz aşamalı bir şekilde anlatılmıştır.

Diğerleri bunu' da okudu: E-devlet Sigorta Sorgulama

* E-devlet şifresi almak

* Sisteme giriş yapmak

* Arama kısmına sosyal güvenlik yazarak, 4A hizmet dökümü (Sosyal Güvenlik Kurumu) seçeneğine tıklayınız

* Daha sonra açılan sayfada bilgilerinizi bütün ayrıntılarıyla görüntüleyebilirsiniz.

Yukarıda anlatılan bilgileri kullanarak hizmet dökümünüzü alabilirsiniz. Hizmet dökümünüzün çıktısını almak isterseniz bilgilerinizin bulunduğu sayfanın sağ üst köşesindeki 'yazdır' butonuna tıklayarak bilgilerinizi yazdırabilirsiniz.

Sitemizi incelemek ve diğer haberleri okumak için TIKLA.

 

Sosyal Medyada Paylaş