Malatya İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Bu sayfadan Malatya işkur iletişim numarası ve adresi hakkında bilgi sahibi olabilir, Malatya işkur iletişim numarası ile irtibata geçebilir sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Malatya İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

1946 yılından beri aktif olarak hizmet veren Türkiye İş Kurumu istihdamın korunması işsizliği en aza indirgemek, işverenle işçi arasında bağ oluşturmak, işsiz vatandaşa danışmanlık hizmeti vererek iş bulmasında kolaylık sağlamak ve işsiz kalan vatandaşların işsizlik maaşı işlemlerini yürütmek amacıyla kurulmuş kurumdur. 2003 yılında 4857 sayılı iş kanununun yenilenmesiyle İş ve İşçi Bulma Kurumu adı değiştirilerek İŞKUR adını almıştır. Haberimizin devamında Malatya işkur iletişim numarası ve Malatya işkur adresi hakkında bilgi sahibi olabilir harita sayesinde kolaylıkla gidebilirsiniz.

 

Malatya İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

 

Malatya işkur il müdürlüğü ve diğer ilçelerindeki işkur merkezleri ile hakkında adres ve Malatya işkur telefon numarası tablo şeklinde verilmiştir. Şubeye gidip işlem yapacaklar için Malatya işkur çalışma saatleri hafta içi her gün saat 08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şubeye giderek size verilen danışman sayesinde sorunlarınıza çözüm bulmakta yardım alabilirsiniz.

 

İşsizlik Maaşı Alan Kişi Sağlıktan Yararlanır mı ? Tıkla Öğren !

 

Malatya İşkur İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri

İletişim Hattı

444 75 87

Telefon

(0 422) 212 09 66 

(0 422) 212 09 65

Faks

(0 422) 212 09 64

E-Posta

malatya@iskur.gov.tr

Adres

Ankara Asfaltı Üzeri Şeker Fabrikası Karşısı MALATYA

Harita Konumu

 

Sitemiz kuruluş amaçları doğrultusunda bütün illerin işkur iletişim bilgilerini eklemeye devam etmektedir. Sskbagkur.com sitesini kullanarak Malatya işkur iletişim bilgilerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Harita konumunu kullanarak Malatya işkur şubesine hızlıca giderek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş