..

SGK Adıyaman İletişim Numaraları (SGK Adıyaman Tel)

Bu sayfadan SGK iletişim numaralarını bulabilir, Sosyal Güvenlik İl Kurumu Adıyaman şubesini arayarak her türlü SGK konularınızı hızlıca çözebilirsiniz.

SGK Adıyaman İletişim Numaraları (SGK Adıyaman Tel)

SGK iletişim numaraları günümüzde en çok kullanılan numaraların başında gelmektedir. Sizde SGK iletişim numaralarını kullanarak sorunlarınıza hızlıca çözüm bulabilirsiniz. Aktif olarak birçok kişi ALO 170 hattından haberdar olmadığı için işlemlerini tamamlayabilmek için il bazlı aramalara yapmaktadır. İl bazlı aramalar genellikle özel durumlarda yapılmalıdır. Herhangi bir sorununuz var ise, ALO 170 hattını arayarak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Merkezin' den her türlü SGK işlemleri için bilgi alabilirsiniz. Adıyaman ilinde yaşayan kişiler, aşağıda bulunan Adıyaman SGK İletişim numaraları üzerinden işlemlerini halledebilirler. 

 

Adıyaman SGK Telefon Numarası 

 

Adıyaman ilinin Besni, Gölbaşı Kahta ilçelerinin SGK İl Müdürlüğü iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca alo170.gov.tr üzerinden' de güncel bilgileri sorgulayabilir, müşteri hizmetlerine mesaj gönderebilir ve canlı sohbet yoluyla görüntülü sohbet gerçekleştirebilirsiniz. SGK Adıyaman tel numaraları bütün ilçeler ayrı ayrı olacak şekilde aşağıda listelenmiştir.

 

E-Posta

adiyamansgim@sgk.gov.tr

Telefon

(0416) 216 06 52-53-54

Adres

Atatürk Bulvarı No: 188 ADIYAMAN

 

Adıyaman Besni SGK

Merkez Müdürü

İsrafil YAŞAR

Telefon

(416) 318 14 15

Adres

ALİ ERDEMOĞLU MAH. ÇOBAN HAC AHMED CAD. NO:13 BESNİ/ADIYAMAN

E-posta

besnisgm@sgk.gov.tr

 

Adıyaman Gölbaşı SGK

Merkez Müdürü

Ramazan SAĞLAM

Telefon

(416) 781 87 22

Adres

CUMHURİYET MAH. MUHSİN YAZICIOĞLU CAD. NO:15/30 GÖLBAŞI-ADIYAMAN

E-posta

golbasisgm@sgk.gov.tr

 

Adıyaman Kahta SGK

Merkez Müdürü

Vedat KAYNAR

Telefon

(416) 725 95 88

Adres

ATATÜRK MAHALLESİ ŞİVAN PERVER CADDESİ NO:17 KAHTA / ADIYAMAN

E-posta

kahtasgm@sgk.gov.tr

 

İlginizi çekebilir: Kaç Yaşında Emekli Olunur?

 

Sskbagkur.com sitesi kuruluş amacı doğrultusunda en yeni en güncel bilgileri araştırarak sizler için derlemektedir. Bu sayfamızı inceleyerek SGK Adıyaman iletişim numaraları hakkında bilgi sahibi olabilir, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. SGK ile merak ettiğiniz bütün soruları kaynağından hızlıca öğrenebilirsiniz. Sitemiz kuruluş amacı doğrultusunda diğer illerin SGK iletişim numaralarını yazmaya devam edecektir. 

Sitemizi incelemek ve diğer haberleri okumak için TIKLA.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş