..

SGK Ağrı İletişim Numaraları (SGK Ağrı Tel)

Bu sayfadan SGK iletişim numaralarını bulabilir, Sosyal Güvenlik İl Kurumu Ağrı şubesini arayarak her türlü SGK konularınızı hızlıca çözebilirsiniz.

SGK Ağrı İletişim Numaraları (SGK Ağrı Tel)

SGK iletişim numaraları günümüzde en çok kullanılan numaraların başında gelmektedir. Sizde SGK iletişim numaralarını kullanarak sorunlarınıza hızlıca çözüm bulabilirsiniz. Aktif olarak birçok kişi ALO 170 hattından haberdar olmadığı için işlemlerini tamamlayabilmek için il bazlı aramalara yapmaktadır. İl bazlı aramalar genellikle özel durumlarda yapılmalıdır. Herhangi bir sorununuz var ise, ALO 170 hattını arayarak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Merkezin' den her türlü SGK işlemleri için bilgi alabilirsiniz. Ağrı ilinde yaşayan kişiler, aşağıda bulunan Ağrı SGK İletişim numaraları üzerinden işlemlerini halledebilirler. 

 

Ağrı SGK Telefon Numarası 

 

Ağrı Akçakoca ilçesinin SGK İl Müdürlüğü iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca alo170.gov.tr üzerinden' de güncel bilgileri sorgulayabilir, müşteri hizmetlerine mesaj gönderebilir ve canlı sohbet yoluyla görüntülü sohbet gerçekleştirebilirsiniz. SGK Ağrı tel numaraları bütün ilçeler ayrı ayrı olacak şekilde aşağıda listelenmiştir.

 

 

E-Posta

duzcesgim@sgk.gov.tr

Telefon

(380)523 08 30-512 10 03-512 01 67

Adres

Düzce Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Cedidi' ye Mah. Göksel Sk. No:5 Merkez/DÜZCE

 

Ağrı Akçakoca SGK

Merkez Müdürü

Ercan ÇETİN

Telefon

(380) 611 72 16 -17-18

Adres

YENİ MAHALLE BAHADIR YALÇIN CADDESİ NO:127 AKÇAKOCA /DÜZCE

E-posta

akcakocasgm@sgk.gov.tr

 

lginizi çekebilir: Kaç Yaşında Emekli Olunur?

Sskbagkur.com sitesi kuruluş amacı doğrultusunda en yeni en güncel bilgileri araştırarak sizler için derlemektedir. Bu sayfamızı inceleyerek SGK Adıyaman iletişim numaraları hakkında bilgi sahibi olabilir, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. SGK ile merak ettiğiniz bütün soruları kaynağından hızlıca öğrenebilirsiniz. Sitemiz kuruluş amacı doğrultusunda diğer illerin SGK iletişim numaralarını yazmaya devam edecektir. 

Sitemizi incelemek ve diğer haberleri okumak için TIKLA.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş