..

SGK Bilecik İletişim Numaraları (SGK Bilecik Tel)

Bu sayfadan SGK Bilecik iletişim numaralarını bulabilir, Sosyal Güvenlik İl Kurumu Bilecik şubesini arayarak her türlü SGK konularınızı hızlıca çözebilirsiniz.

SGK Bilecik İletişim Numaraları (SGK Bilecik Tel)

SGK ile ilgili sorunlarınızı ya da merak ettiklerinizi, SGK ile iletişime geçerek hızlıca çözebilirsiniz. Günümüzde birçok kişi ALO 170 destek hattını bilmediği için, SGK ile ilgili sorunlarını il bazlı aramalar yaparak çözmektedir. Ancak il bazlı gerçekleştirilen aramalar yalnızca özel durumlarda kullanılmalıdır. Sizde SGK iletişim numaralarını kullanarak sorununuzu hızlı ve güvenli bir şekilde çözebilirsiniz. Herhangi bir sorununuz var ise, ALO 170 hattını arayarak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Merkezin' den her türlü SGK işlemleri için bilgi alabilirsiniz. Bilecik ilinde yaşayan kişiler, aşağıda bulunan Bilecik SGK İletişim numaraları üzerinden işlemlerini halledebilirler. 

 

Bilecik SGK Telefon Numarası 

 

Bilecik Bozüyük ilçesinin SGK İl Müdürlüğü iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca alo170.gov.tr üzerinden' de güncel bilgileri sorgulayabilir, müşteri hizmetlerine mesaj gönderebilir ve canlı sohbet yoluyla görüntülü sohbet gerçekleştirebilirsiniz. SGK Bilecik tel numaraları bütün ilçeler ayrı ayrı olacak şekilde aşağıda listelenmiştir.

 

Bilecik İl Müdürlüğü

İletişim

E-Posta bileciksgim@sgk.gov.tr
Faks (228)212 34 54
Telefon (228)212 15 50 - 212 34 50 - 212 34 51 - 212 34 52 - 212 34 53
Adres Bahçelievler mahallesi Eski Bursa Yolu Cad. No: 188 BİLECİK

 

Bozüyük Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü Emin ŞAHİN
Telefon (228) 314 26 26/103
Faks (228) 314 06 12
Adres ÇARŞI MAHALLESİ OSMARLI ÇIKMAZI NO:29 BOZÜYÜK/BİLECİK
E-posta bozuyuksgm@sgk.gov.tr

 

İlginizi çekebilir: Bağ - kur özel hastanede geçerli mi?
 

Sskbagkur.com olarak sizler için araştırılan ve merak edilen konuları sitemize eklemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızdan SGK Bilecik tel numaralarına ulaşabilir, SGK ile ilgili şikayet, önerilerinizi yapabilir yada herhangi bir SGK konusu hakkında kaynağından bilgi alabilirsiniz. Çok yakın zamanda diğer illerinde SGK müşteri hizmetleri numaralarını sitemize ekleyeceğiz.

İlgili sayfalar: 

Rapor parası sorgulama
SGK müşteri hizmetleri
İşten ayrıldıktan sonra sigorta ne kadar geçerli

Sosyal Medyada Paylaş