..

SGK Bingöl İletişim Numaraları (SGK Bingöl Tel)

Bu sayfadan SGK Bingöl iletişim numaralarını bulabilir, Sosyal Güvenlik İl Kurumu Bingöl şubesini arayarak her türlü SGK konularınızı hızlıca çözebilirsiniz.

SGK Bingöl İletişim Numaraları (SGK Bingöl Tel)

SGK işlemleri devletin resmi işleri olduğu için oldukça önemli ve değerli bir kurumdur. Bu kurum ile ilgili olan sorunlarınızı ya da merak ettiklerinizi, iletişim kurarak hızlıca çözebilirsiniz. Günümüzde birçok kişi ALO 170 destek hattını bilmediği için, iletişim kurma işlemlerini genellikle il bazlı aramalar yaparak gerçekleştirmektedir. Ancak il bazlı gerçekleştirilen aramalar yalnızca özel durumlarda kullanılmalıdır. Sizde SGK iletişim numaralarını kullanarak sorununuzu hızlı ve güvenli bir şekilde çözebilirsiniz. Herhangi bir sorununuz var ise, ALO 170 hattını arayarak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Merkezin' den her türlü SGK işlemleri için bilgi alabilirsiniz. Bingöl ilinde yaşayan kişiler, aşağıda bulunan Bingöl SGK İletişim numaraları üzerinden işlemlerini halledebilirler. 

 

Bingöl SGK Telefon Numarası 

 

Bingöl  Genç, Karlıova, Solhan ilçesinin SGK İl Müdürlüğü iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca alo170.gov.tr üzerinden' de güncel bilgileri sorgulayabilir, müşteri hizmetlerine mesaj gönderebilir ve canlı sohbet yoluyla görüntülü sohbet gerçekleştirebilirsiniz. SGK Bingöl tel numaraları bütün ilçeler ayrı ayrı olacak şekilde aşağıda listelenmiştir.

 

Bingöl İl Müdürlüğü

İletişim

E-Posta bingolsgim@sgk.gov.tr
Faks (426) 213 36 47
Telefon (426)426 214 12 19-20-21
Adres Bingöl Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Karşıyaka Mah. Stadyum karşısı Düzağaç/Bingöl

 

Genç Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü Yusuf ARIKANOĞLU
Telefon (426) 411 20 53
Faks (426) 411 20 54
Adres KÜLTÜR MAHALLESİ CUMHURİYET CADDESİ NO:6 HÜKÜMET KONAĞI GENÇ/BİNGÖL
E-posta gencsgm@sgk.gov.tr

 

Karlıova Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü Selçuk TANAS
Telefon (426) 511 27 25
Faks (426) 511 27 24
Adres KANİREŞ MH HÜKÜMET CD NO :1 HÜKÜMET KONAĞI KARLIOVA/BİNGÖL
E-posta karliovasgm@sgk.gov.tr

 

Solhan Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü Ziya ESEN
Telefon (426) 711 20 51
Faks (426) 711 20 53
Adres YENİ MAHALLE ŞEHİT MEHMET TÜRKSEVER BULVARI BELEDİYE HİZMET BİNASI KAT:2 SOLHAN/BİNGÖL
E-posta solhansgm@sgk.gov.tr

 

Sskbagkur.com sitesi kuruluş amaçları doğrultusunda en yeni en güncel bilgileri araştırıp sizler için derlemektedir. Kuruluş amacımız internetteki bilgi kirliliğini önleyerek, siz değerli kullanıcılarına en doğru, en güncel bilgileri ve tarafsız haber ilkesini baz alarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu sayfamızda Bingöl SGK iletişim bilgilerine ulaşabilir, SGK ile ilgili görüş ve önerilerinizi bildirebilir varsa şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Merak ettiğiniz herhangi bir konu hakkında kaynağından en doğru en güncel bilgiyi bulabilirsiniz. Sitemiz kuruluş amaçlarına hitaben bütün illerin iletişim bilgilerini eklemeye devam edecektir. 

İlginizi Çekebilir: SSK Emeklilik Sorgulama 2021

 

İlgili sayfalar: 

Rapor parası sorgulama
SGK müşteri hizmetleri
İşten ayrıldıktan sonra sigorta ne kadar geçerli

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş