SGK Bitlis İletişim Numaraları (SGK Bitlis Tel)

Bu sayfadan SGK Bitlis iletişim numaralarını bulabilir, Sosyal Güvenlik İl Kurumu Bitlis şubesini arayarak her türlü SGK konularınızı hızlıca çözebilirsiniz.

SGK Bitlis İletişim Numaraları (SGK Bitlis Tel)

Sosyal Güvenlik Kurumları günümüzde pek çok kişi tarafından aranan devletin en yoğun kurumlarındandır. SGK ile iletişim kurarak merak ettiğiniz soruları öğrenebilir, sorunlarınız var ise eğer hızlıca çözüme kavuşturabilirsiniz. Şuan güncel olarak birçok kişi ALO 170 destek hattından haberdar olmadığı için, aramalarını il bazlı olarak gerçekleştirmektedir. Ancak il bazlı aramalar ancak özel durumlarda yapılmalıdır. Sizde SGK iletişim numaralarını kullanarak sorununuzu hızlı ve güvenli bir şekilde çözebilirsiniz. Herhangi bir sorununuz var ise, ALO 170 hattını arayarak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Merkezin' den her türlü SGK işlemleri için bilgi alabilirsiniz. Bitlis ilinde yaşayan kişiler, aşağıda bulunan Bitlis SGK İletişim numaraları üzerinden işlemlerini halledebilirler. 

 

Bitlis SGK Telefon Numarası 

 

Bitlis Ahlat, Tatvan ilçesinin SGK İl Müdürlüğü iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca alo170.gov.tr üzerinden' de güncel bilgileri sorgulayabilir, müşteri hizmetlerine mesaj gönderebilir ve canlı sohbet yoluyla görüntülü sohbet gerçekleştirebilirsiniz. SGK Bitlis tel numaraları bütün ilçeler ayrı ayrı olacak şekilde aşağıda listelenmiştir.

 

Bingöl SGK İl Müdürlüğü

İletişim 

E-Posta bitlissgim@sgk.gov.tr
Faks (434)226 66 03
Telefon (434)226 66 01-02(434) 226 83 18
Adres Bitlis Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Feyzullah Ensari Cad. Telekom Binası Yanı Merkez/BİTLİS

 

Ahlat Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü Sinan ORMAN
Telefon (434) 412 54 74
Faks (434) 412 54 85
Adres ERKİZAN Mah. Hükümet Konağı 1. Kat No:2 Ahlat / Bitlis
E-posta ahlatsgm@sgk.gov.tr

 

Tatvan Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü Hatice ADSAY
Telefon (434) 827 22 98
Faks (434) 828 03 92
Adres AYDINLAR MAH. CUMHURİYET CAD. NO:32 TATVAN / BİTLİS
E-posta tatvansgm@sgk.gov.tr

 

 

İlginizi Çekebilir: SSK Emeklilik Sorgulama 2021

 

Sskbagkur.com sitesi kuruluş amaçları doğrultusunda en yeni en güncel bilgileri araştırıp sizler için derlemektedir. Kuruluş amacımız internetteki bilgi kirliliğini önleyerek, siz değerli kullanıcılarına en doğru, en güncel bilgileri ve tarafsız haber ilkesini baz alarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu sayfamızda Bingöl SGK iletişim bilgilerine ulaşabilir, SGK ile ilgili görüş ve önerilerinizi bildirebilir varsa şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Merak ettiğiniz herhangi bir konu hakkında kaynağından en doğru en güncel bilgiyi bulabilirsiniz. Sitemiz kuruluş amaçlarına hitaben bütün illerin iletişim bilgilerini eklemeye devam edecektir. 

 

İlgili sayfalar: 

Rapor parası sorgulama
SGK müşteri hizmetleri
İşten ayrıldıktan sonra sigorta ne kadar geçerli

 

 

Sosyal Medyada Paylaş