..

SGK Bolu İletişim Numaraları (SGK Bolu Tel)

Bu sayfadan SGK Bolu iletişim numaralarını bulabilir, Sosyal Güvenlik İl Kurumu Bolu şubesini arayarak her türlü SGK konularınızı hızlıca çözebilirsiniz.

SGK Bolu İletişim Numaraları (SGK Bolu Tel)

Sosyal Güvenlik Kurumları (SGK) günümüzde en çok kullanılan devlet kurumlarından bir tanesidir. Eğer SGK ile ilgili merak ettiklerinizi ya da sorunlarınız var ise iletişim kurarak sorununuzu hızlıca çözebilirsiniz. Günümüzde birçok kişi ALO 170 destek hattından haberdar olmadığı için, aramalarını il bazlı olarak gerçekleştirmektedir. Ancak yapılan il bazlı aramalar özel durumlar olmadığı sürece kullanılmamalıdır. Sizde SGK iletişim numaralarını kullanarak sorununuzu hızlı ve güvenli bir şekilde çözebilirsiniz. Herhangi bir sorununuz var ise, ALO 170 hattını arayarak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Merkezin' den her türlü SGK işlemleri için bilgi alabilirsiniz. Bolu ilinde yaşayan kişiler, aşağıda bulunan Bolu SGK İletişim numaraları üzerinden işlemlerini halledebilirler. 

 

Bolu SGK Telefon Numarası 

 

Bolu Gerede, Göynük ilçesinin SGK İl Müdürlüğü iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca alo170.gov.tr üzerinden' de güncel bilgileri sorgulayabilir, müşteri hizmetlerine mesaj gönderebilir ve canlı sohbet yoluyla görüntülü sohbet gerçekleştirebilirsiniz. SGK Bolu tel numaraları bütün ilçeler ayrı ayrı olacak şekilde aşağıda listelenmiştir.

 

Bolu SGK İl Müdürlüğü

İletişim

E-Posta bolusgim@sgk.gov.tr
Faks (374) 215 90 09
Telefon (374) 215 00 07-08
Adres Bolu Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Aktaş Mah. Şehit İnan Keskin Cad. No:3 Merkez/BOLU

 

Gerede Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü Mehmet UVAÇİN
Telefon (374) 311 26 47
Faks (374) 311 26 33
Adres DAYIOĞLU MAHALLESİ HAYRETTİN DEMİRALP CADDESİ NO:145 GEREDE/BOLU
E-posta geredesgm@sgk.gov.tr

 

Göynük Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü İlksen Çelik KÖS
Telefon (374) 451 30 11
Faks (374) 451 30 13
Adres YENİCE MAHALLESİ NECMETTİN ERBAKAN CADDESİ NO:8/5 GÖYNÜK/BOLU

 

İlginizi Çekebilir: SSK Emeklilik Sorgulama 2021

 

Sskbagkur.com sitesi kuruluş amaçları doğrultusunda en yeni en güncel bilgileri araştırıp sizler için derlemektedir. Kuruluş amacımız internetteki bilgi kirliliğini önleyerek, siz değerli kullanıcılarına en doğru, en güncel bilgileri ve tarafsız haber ilkesini baz alarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu sayfamızda Bolu SGK iletişim bilgilerine ulaşabilir, SGK ile ilgili görüş ve önerilerinizi bildirebilir varsa şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Merak ettiğiniz herhangi bir konu hakkında kaynağından en doğru en güncel bilgiyi bulabilirsiniz. Sitemiz kuruluş amaçlarına hitaben bütün illerin iletişim bilgilerini eklemeye devam edecektir. 

 

İlgili sayfalar: 

Rapor parası sorgulama
SGK müşteri hizmetleri
İşten ayrıldıktan sonra sigorta ne kadar geçerli

Sosyal Medyada Paylaş