..

SGK Burdur İletişim Numaraları (SGK Burdur Tel)

Bu sayfadan SGK Burdur iletişim numaralarını bulabilir, Sosyal Güvenlik İl Kurumu Burdur şubesini arayarak her türlü SGK konularınızı hızlıca çözebilirsiniz.

SGK Burdur İletişim Numaraları (SGK Burdur Tel)

Devletin resmi kurumu olan Sosyal Güvenlik Kurumu her gün binlerce arama almaktadır. Eğer SGK hakkında merak ettiğiniz bir konu ya da çözmeniz gereken herhangi bir sorun var ise, arama işlemini gerçekleştirerek hızlıca sorununuz çözebilirsiniz. Şuan ülkemizde birçok kişi ALO 170 destek hattından haberdar olmadığı için, arama işlemlerini il bazlı olarak yapmaktadır. Ancak yapılan il bazlı aramalar ancak özel durumlarda kullanılmalıdır. Sizde SGK iletişim numaralarını kullanarak sorununuzu hızlı ve güvenli bir şekilde çözebilirsiniz. Herhangi bir sorununuz var ise, ALO 170 hattını arayarak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Merkezin' den her türlü SGK işlemleri için bilgi alabilirsiniz. Burdur ilinde yaşayan kişiler, aşağıda bulunan Burdur SGK İletişim numaraları üzerinden işlemlerini halledebilirler. 

 

Burdur SGK Telefon Numarası 

 

Burdur Bucak, Gölhisar ilçesinin SGK İl Müdürlüğü iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca alo170.gov.tr üzerinden' de güncel bilgileri sorgulayabilir, müşteri hizmetlerine mesaj gönderebilir ve canlı sohbet yoluyla görüntülü sohbet gerçekleştirebilirsiniz. SGK Burdur tel numaraları bütün ilçeler ayrı ayrı olacak şekilde aşağıda listelenmiştir.

 

Burdur SGK İl Müdürlüğü

İletişim

 

E-Posta burdursgim@sgk.gov.tr
Faks (248 )233 84 17
Telefon (248)233 37 88 - 233 23 15
Adres Burdur Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Atatürk cad. İsmet İnönü bulv .no:29/Burdur

 

Bucak Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü Eşref GÜRDAL
Telefon (248) 325 55 44
Faks (248) 325 49 92
Adres SANAYİ MAHALLESİ 2907 SOKAK NO:11 BUCAK/BURDUR
E-posta bucaksgm@sgk.gov.tr

 

Gölhisar Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü Yunus YAPICI
Telefon (248) 411 23 45
Faks (248) 411 23 16
Adres KONAK MAH. 741.SOKAK NO:11 GÖLHİSAR/BURDUR
E-posta golhisarsgm@sgk.gov.tr

 

İlginizi Çekebilir: SSK Emeklilik Sorgulama 2021

 

Sskbagkur.com sitesi kuruluş amaçları doğrultusunda en yeni en güncel bilgileri araştırıp sizler için derlemektedir. Kuruluş amacımız internetteki bilgi kirliliğini önleyerek, siz değerli kullanıcılarına en doğru, en güncel bilgileri ve tarafsız haber ilkesini baz alarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu sayfamızda Burdur SGK iletişim bilgilerine ulaşabilir, SGK ile ilgili görüş ve önerilerinizi bildirebilir varsa şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Merak ettiğiniz herhangi bir konu hakkında kaynağından en doğru en güncel bilgiyi bulabilirsiniz. Sitemiz kuruluş amaçlarına hitaben bütün illerin iletişim bilgilerini eklemeye devam edecektir. 

 

İlgili sayfalar: 

Rapor parası sorgulama
SGK müşteri hizmetleri
İşten ayrıldıktan sonra sigorta ne kadar geçerli

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş