..

SGK Bursa İletişim Numaraları (SGK Bursa Tel)

Bu sayfadan SGK Bursa iletişim numaralarını bulabilir, Sosyal Güvenlik İl Kurumu Bursa şubesini arayarak her türlü SGK konularınızı hızlıca çözebilirsiniz.

SGK Bursa İletişim Numaraları (SGK Bursa Tel)

Sosyal Güvenlik Kurumları (SGK) devletin en yoğun resmi kurumlarındandır. Eğer SGK ile ilgili merak ettiğiniz bir şey var ise, ya da herhangi bir sorununuz var ise iletişim kurarak sorununuz hızlıca çözebilirsiniz. ALO 177 destek hattını ülkemizde birçok kişi bilmediği için, SGK ile iletişim kuracakları zaman il bazlı aramalar gerçekleştirmektedirler. Ancak yapılan il bazlı aramalar genellikle özel durumlarda kullanılmalıdır. Sizde SGK iletişim numaralarını kullanarak sorununuzu hızlı ve güvenli bir şekilde çözebilirsiniz. Herhangi bir sorununuz var ise, ALO 170 hattını arayarak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Merkezin' den her türlü SGK işlemleri için bilgi alabilirsiniz. Bursa ilinde yaşayan kişiler, aşağıda bulunan Bursa SGK İletişim numaraları üzerinden işlemlerini halledebilirler. 

 

Bursa SGK Telefon Numarası 

 

Bursa Osmangazi, Yenişehir ilçesinin SGK İl Müdürlüğü iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca alo170.gov.tr üzerinden' de güncel bilgileri sorgulayabilir, müşteri hizmetlerine mesaj gönderebilir ve canlı sohbet yoluyla görüntülü sohbet gerçekleştirebilirsiniz. SGK Bursa tel numaraları bütün ilçeler ayrı ayrı olacak şekilde aşağıda listelenmiştir.

 

Bursa SGK İl Müdürlüğü

İletişim

E-Posta bursasgim@sgk.gov.tr
Faks 0.224.225 29 86
Telefon 0.224.600 10 00 225 29 80
Adres Demirtaş paşa M. İnönü Cad. No:114 Osmangazi/BURSA

 

Osmangazi Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü Ayşe KANAT
Telefon (224) 600 10 00
Faks (224) 273 17 34
Adres DEMİRTAŞPAŞA MAHALLESİ İNÖNÜ CADDESİ NO:114 OSMANGAZİ/BURSA
E-posta osmangazisgm@sgk.gov.tr

 

Yenişehir Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü NURBAY ÖZKAN
Telefon (224) 773 05 16
Faks (224) 773 05 15
Adres ULUCAMİ MAHALLESİ HACI TAHİR SOKAK NO:9 YENİŞEHİR BURSA
E-posta yenisehirsgm@sgk.gov.tr

 

İlginizi Çekebilir: SSK Emeklilik Sorgulama 2021

 

Sskbagkur.com sitesi kuruluş amaçları doğrultusunda en yeni en güncel bilgileri araştırıp sizler için derlemektedir. Kuruluş amacımız internetteki bilgi kirliliğini önleyerek, siz değerli kullanıcılarına en doğru, en güncel bilgileri ve tarafsız haber ilkesini baz alarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu sayfamızda Bursa SGK iletişim bilgilerine ulaşabilir, SGK ile ilgili görüş ve önerilerinizi bildirebilir varsa şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Merak ettiğiniz herhangi bir konu hakkında kaynağından en doğru en güncel bilgiyi bulabilirsiniz. Sitemiz kuruluş amaçlarına hitaben bütün illerin iletişim bilgilerini eklemeye devam edecektir. 

 

İlgili sayfalar: 

Rapor parası sorgulama
SGK müşteri hizmetleri
İşten ayrıldıktan sonra sigorta ne kadar geçerli

Sosyal Medyada Paylaş