..

SGK Çankırı İletişim Numaraları (SGK Çankırı Tel)

Bu sayfadan SGK Çankırı iletişim numaralarını bulabilir, Sosyal Güvenlik İl Kurumu Çankırı şubesini arayarak her türlü SGK konularınızı hızlıca çözebilirsiniz.

SGK Çankırı İletişim Numaraları (SGK Çankırı Tel)

SGK ile ilgili olan sorunlarını çözmek için, günümüzde birçok kişi SGK ile iletişime geçmektedir. Şuan ülkemizde birçok kişi ALO 170 destek hattından haberdar olmadığı için il bazlı aramalar yapmaktadır. Ancak il bazlı aramalar genellikle özel durumlarda yapılması gerekiyor. Siz de 170 numarasını arayarak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İletişim Merkezi'nden her türlü SGK işlemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz. Eğer Sgk Çankırı iletişim numarasını aramak istiyorsanız aşağıda yer alan çağrı merkezi numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

Çankırı SGK Telefon Numarası

Çankırı Çerkeş ilçesinin ve SGK İl Müdürlüğü iletişim numaralarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca alo170.gov.tr sitesi üzerinden de SGK ile ilgili güncel bilgileri alabilir ve müşteri hizmetlerine mesaj gönderebilir, canlı görüntülü görüşme yapabilirsiniz. SGK Çankırı tel numaraları tüm ilçelerin ayrı ayrı olmak üzere aşağıda yer almaktadır.

 

Çankırı SGK İl Müdürlüğü

İletişim

E-Posta cankirisgim@sgk.gov.tr
Faks 0.376.213 11 00
Telefon 0.376.213 23 76 - 0.376 213 23 77
Adres Karataş Mahallesi Kastamonu Cd Dızlar Değirmeni Adası Küme Evleri Mevkii N:44 Merkez/ ÇANKIRI

 

Çerkeş Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü Ercan GÖKDEMİR
Telefon (376) 766 16 77-78-80
Faks (376) 766 16 79
Adres KARALAR MAHALLESİ YEMEN SOKAK NO:15 ÇERKEŞ ÇANKIRI
E-posta cerkessgm@sgk.gov.tr

 

Sskbagkur.com olarak sizler için araştırılan ve merak edilen konuları sitemize eklemeye devam ediyoruz. Bu sayfamızdan SGK Çankırı tel numaralarına ulaşabilir, SGK ile ilgili şikayet, önerilerinizi yapabilir yada herhangi bir SGK konusu hakkında kaynağından bilgi alabilirsiniz. Çok yakın zamanda diğer illerinde SGK müşteri hizmetleri numaralarını sitemize ekleyeceğiz.

İlgili sayfalar: 

Rapor parası sorgulama
SGK müşteri hizmetleri
İşten ayrıldıktan sonra sigorta ne kadar geçerli

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş