..

SGK Edirne İletişim Numaraları (SGK Edirne Tel)

Bu sayfadan SGK Edirne iletişim numaralarını bulabilir, Sosyal Güvenlik İl Kurumu Edirne şubesini arayarak her türlü SGK konularınızı hızlıca çözebilirsiniz.

SGK Edirne İletişim Numaraları (SGK Edirne Tel)

Sosyal Güvenlik Kurumlarının iletişim bilgileri günümüzde en çok merak edilen ve araştırılan konuların başında gelmektedir. Sizde SGK iletişim bilgilerini kullanarak, merak ettiğiniz soruları sorabilir ya da sorununuz var ise hızlıca çözebilirsiniz. Günümüzde birçok kişi ALO 170 destek hattından haberdar olmadığı için il bazlı iletişim numaralarını kullanmaktadır. Ancak il bazlı iletişim numaraları genellikle özel durumlarda kullanılmalıdır. Siz de 170 numarasını arayarak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İletişim Merkezi'nden her türlü SGK işlemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz. Eğer SGK Edirne iletişim numarasını aramak istiyorsanız aşağıda yer alan çağrı merkezi numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

 

Edirne SGK Telefon Numarası

Edirne İpsala, Keşan, Uzunköprü, ilçelerinin SGK İl Müdürlüğü iletişim numaralarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca alo170.gov.tr sitesi üzerinden de SGK ile ilgili güncel bilgileri alabilir ve müşteri hizmetlerine mesaj gönderebilir, canlı görüntülü görüşme yapabilirsiniz. SGK Edirne tel numaraları tüm ilçelerin ayrı ayrı olmak üzere aşağıda yer almaktadır.

 

SGK Edirne İl Müdürlüğü

İletişim

E-Posta edirnesgim@sgk.gov.tr
Faks (284) 212 68 86
Telefon (284) 225 30 12 - 225 30 13 - 225 30 21
Adres Edirne Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Talat paşa asfaltı yanı Ayşekadın 22100 EDİRNE

 

İpsala Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü İshak MARANGOZ
Telefon (284) 616 30 23
Faks (284) 616 30 22
Adres SARAÇİLYAS MAHALLESİ CUMHURİYET CADDESİ BELEDİYE PASAJI NO:4-8-9 İPSALA/EDİRNE
E-posta ipsalasgm@sgk.gov.tr

 

Keşan Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü Ali KAÇMAZ
Telefon (284) 714 89 51
Faks (284) 714 89 56
Adres MUSTAFAPAŞA MAHALLESİ ESNAF ODALARI SOKAĞI ESNAF ODALARI BİNASI NO :1 KEŞAN / EDİRNE
E-posta kesansgm@sgk.gov.tr

 

Uzunköprü Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü Murat AGUDAY
Telefon (284) 518 27 17
Faks (284) 518 26 27
Adres HALİSE HATUN MAHALLESİ ANABACI SOKAK BELEDİYE İŞ MERKEZİ UZUNKÖPRÜ/EDİRNE
E-posta uzunkoprusgm@sgk.gov.tr

 

Sskbagkur.com sitesi kuruluş amaçları doğrultusunda en yeni en güncel bilgileri araştırıp sizler için derlemektedir. Kuruluş amacımız internetteki bilgi kirliliğini önleyerek, siz değerli kullanıcılarına en doğru, en güncel bilgileri ve tarafsız haber ilkesini baz alarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu sayfamızda Edirne SGK iletişim bilgilerine ulaşabilir, SGK ile ilgili görüş ve önerilerinizi bildirebilir varsa şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Merak ettiğiniz herhangi bir konu hakkında kaynağından en doğru en güncel bilgiyi bulabilirsiniz. Sitemiz kuruluş amaçlarına hitaben bütün illerin iletişim bilgilerini eklemeye devam edecektir. 

İlginizi Çekebilir: SSK Emeklilik Sorgulama 2021

 

İlgili sayfalar: 

Rapor parası sorgulama
SGK müşteri hizmetleri
İşten ayrıldıktan sonra sigorta ne kadar geçerli

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş