..

SGK Elazığ İletişim Numaraları (SGK Elazığ Tel)

Bu sayfadan SGK Elazığ iletişim numaralarını bulabilir, Sosyal Güvenlik İl Kurumu Elazığ şubesini arayarak her türlü SGK konularınızı hızlıca çözebilirsiniz.

SGK Elazığ İletişim Numaraları (SGK Elazığ Tel)

Sosyal Güvenlik Kurumlarının iletişim bilgileri günümüzde en çok merak edilen ve araştırılan konuların başında gelmektedir. Sizde SGK iletişim bilgilerini kullanarak, merak ettiğiniz soruları sorabilir ya da sorununuz var ise hızlıca çözebilirsiniz. Günümüzde birçok kişi ALO 170 destek hattından haberdar olmadığı için il bazlı iletişim numaralarını kullanmaktadır. Ancak il bazlı iletişim numaraları genellikle özel durumlarda kullanılmalıdır. Siz de 170 numarasını arayarak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İletişim Merkezi'nden her türlü SGK işlemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz. Eğer SGK Elazığ iletişim numarasını aramak istiyorsanız aşağıda yer alan çağrı merkezi numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

 

Elazığ SGK Telefon Numarası

Elazığ Karakoçan, Kovancılar SGK İl Müdürlüğü iletişim numaralarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca alo170.gov.tr sitesi üzerinden de SGK ile ilgili güncel bilgileri alabilir ve müşteri hizmetlerine mesaj gönderebilir, canlı görüntülü görüşme yapabilirsiniz. SGK Elazığ tel numaraları tüm ilçelerin ayrı ayrı olmak üzere aşağıda yer almaktadır.

 

SGK Elazığ İl Müdürlüğü

İletişim

E-Posta elazigsgim@sgk.gov.tr
Faks (424) 238 74 01 - 233 03 59
Telefon (424)238 74 03-04-05-06-07-08-09
Adres Olgunlar Mahallesi Atatürk Bulvarı No/7 – ELAZIĞ

 

Karakoçan Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü Orhan ESER
Telefon (424) 711 22 55 - 711 22 77
Faks (424) 711 31 71
Adres KIRKPINAR MAH.KIRKPINAR CAD.NO:7-9 KARAKOÇAN /ELAZIĞ
E-posta karakocansgm@sgk.gov.tr

 

Kovancılar Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü İhsan GÖKALP
Telefon (424) 611 78 87 - 611 40 76
Faks (424) 611 59 77
Adres FATİH MAHALLESİ DİK CADDESİ NO:4 KOVANCILAR/ELAZIĞ
E-posta kovancilarsgm@sgk.gov.tr

 

Sskbagkur.com sitesi kuruluş amaçları doğrultusunda en yeni en güncel bilgileri araştırıp sizler için derlemektedir. Kuruluş amacımız internetteki bilgi kirliliğini önleyerek, siz değerli kullanıcılarına en doğru, en güncel bilgileri ve tarafsız haber ilkesini baz alarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu sayfamızda Elazığ SGK iletişim bilgilerine ulaşabilir, SGK ile ilgili görüş ve önerilerinizi bildirebilir varsa şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Merak ettiğiniz herhangi bir konu hakkında kaynağından en doğru en güncel bilgiyi bulabilirsiniz. Sitemiz kuruluş amaçlarına hitaben bütün illerin iletişim bilgilerini eklemeye devam edecektir. 

İlginizi Çekebilir: SSK Emeklilik Sorgulama 2021

İlgili sayfalar: 

Rapor parası sorgulama
SGK müşteri hizmetleri
İşten ayrıldıktan sonra sigorta ne kadar geçerli

 

 

Sosyal Medyada Paylaş