..

SGK Erzincan İletişim Numaraları (SGK Erzincan Tel)

Bu sayfadan SGK Erzincan iletişim numaralarını bulabilir, Sosyal Güvenlik İl Kurumu Erzincan şubesini arayarak her türlü SGK konularınızı hızlıca çözebilirsiniz.

SGK Erzincan İletişim Numaraları (SGK Erzincan Tel)

SGK ile ilgili olan sorunlarınızı ya da merak ettiklerinizi, SGK ile iletişime geçerek hızlıca öğrenebilirsiniz. Günümüzde birçok kişi ALO 170 destek hattından haberdar olmadığı için, arama işlemlerini il bazlı olarak gerçekleştirmektedir. Ancak yapılan il bazlı aramalar özel durumlar haricinde kullanılmamalıdır. Sizde SGK iletişim numaralarını kullanarak sorununuzu hızlı ve güvenli bir şekilde çözebilirsiniz. Herhangi bir sorununuz var ise, ALO 170 hattını arayarak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Merkezin' den her türlü SGK işlemleri için bilgi alabilirsiniz. Erzincan ilinde yaşayan kişiler, aşağıda bulunan Erzincan SGK İletişim numaraları üzerinden işlemlerini halledebilirler. 

 

Erzincan SGK Telefon Numarası 

 

Erzincan Tercan ilçesi SGK İl Müdürlüğü iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca alo170.gov.tr üzerinden' de güncel bilgileri sorgulayabilir, müşteri hizmetlerine mesaj gönderebilir ve canlı sohbet yoluyla görüntülü sohbet gerçekleştirebilirsiniz. SGK Erzincan telefon numaraları bütün ilçeler ayrı ayrı olacak şekilde aşağıda listelenmiştir.

 

 

SGK Erzincan İl Müdürlüğü
Telefon

(446) 214 30 72

(446) 214 30 73

(446) 214 30 74

(446) 223 21 34 

(446) 223 21 35

Faks (446) 223 07 88
E-Posta erzincansgim@sgk.gov.tr
Adres Halit paşa Cad. No:51 ERZİNCAN

 

Tercan Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü Selçuk ÖZBEY
Telefon (446) 441 28 28
Faks (446) 441 28 29
E-Posta tercansgm@sgk.gov.tr
Adres ATATÜRK MAHALLESİ MEVLANA CADDESİ NO:11 TERCAN/ ERZİNCAN

 

İlginizi Çekebilir: SSK Emeklilik Sorgulama 2021

 

Sskbagkur.com sitesi kuruluş amaçları doğrultusunda en yeni en güncel bilgileri araştırıp sizler için derlemektedir. Kuruluş amacımız internetteki bilgi kirliliğini önleyerek, siz değerli kullanıcılarına en doğru, en güncel bilgileri ve tarafsız haber ilkesini baz alarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu sayfamızda Erzincan SGK iletişim bilgilerine ulaşabilir, SGK ile ilgili görüş ve önerilerinizi bildirebilir varsa şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Merak ettiğiniz herhangi bir konu hakkında kaynağından en doğru en güncel bilgiyi bulabilirsiniz. Sitemiz kuruluş amaçlarına hitaben bütün illerin iletişim bilgilerini eklemeye devam edecektir. 

 

Sosyal Medyada Paylaş