Amasya İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Bu sayfadan Amasya işkur iletişim numarası ve adresi hakkında bilgi sahibi olabilir, Amasya işkur iletişim numarası ile irtibata geçebilir sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Amasya İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

1946 yılından beri aktif olarak hizmet veren Türkiye İş Kurumu istihdamın korunması işsizliği en aza indirgemek, işverenle işçi arasında bağ oluşturmak, işsiz vatandaşa danışmanlık hizmeti vererek iş bulmasında kolaylık sağlamak ve işsiz kalan vatandaşların işsizlik maaşı işlemlerini yürütmek amacıyla kurulmuş kurumdur. 2003 yılında 4857 sayılı iş kanununun yenilenmesiyle İş ve İşçi Bulma Kurumu adı değiştirilerek İŞKUR adını almıştır. Haberimizin devamında Amasya işkur iletişim numarası ve Amasya işkur adresi hakkında bilgi sahibi olabilir harita sayesinde kolaylıkla gidebilirsiniz.

 

Amasya İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

 

Amasya işkur il müdürlüğü ve diğer ilçelerindeki işkur merkezleri ile hakkında adres ve Amasya işkur telefon numarası tablo şeklinde verilmiştir. Şubeye gidip işlem yapacaklar için Amasya işkur çalışma saatleri hafta içi her gün saat 08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şubeye giderek size verilen danışman sayesinde sorunlarınıza çözüm bulmakta yardım alabilirsiniz.

İşsizlik Maaşı Ne Kadar? Tıkla Öğren !

 

 

Ankara İşkur İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri

İletişim Hattı

444 75 87

Telefon

(0 358) 218 13 10

Faks

(0 358) 218 40 63

E-Posta

amasya@iskur.gov.tr

Adres

Beyazitpaşa Mah.M Varinli Cad.Bağkur Binası AMASYA

Harita Konumu

Sosyal Medyada Paylaş