Bitlis İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

Bu sayfadan Bitlis işkur iletişim numarası ve adresi hakkında bilgi sahibi olabilir, Bitlis işkur iletişim numarası ile irtibata geçebilir sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Bitlis İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

1946 yılından beri aktif olarak hizmet veren Türkiye İş Kurumu istihdamın korunması işsizliği en aza indirgemek, işverenle işçi arasında bağ oluşturmak, işsiz vatandaşa danışmanlık hizmeti vererek iş bulmasında kolaylık sağlamak ve işsiz kalan vatandaşların işsizlik maaşı işlemlerini yürütmek amacıyla kurulmuş kurumdur. 2003 yılında 4857 sayılı iş kanununun yenilenmesiyle İş ve İşçi Bulma Kurumu adı değiştirilerek İŞKUR adını almıştır. Haberimizin devamında Bitlis işkur iletişim numarası ve Bitlis işkur adresi hakkında bilgi sahibi olabilir harita sayesinde kolaylıkla gidebilirsiniz.

 

Bitlis İşkur İletişim, Adres ve Telefon Numarası

 

Bitlis işkur il müdürlüğü ve diğer ilçelerindeki işkur merkezleri ile hakkında adres ve Bitlis işkur telefon numarası tablo şeklinde verilmiştir. Şubeye gidip işlem yapacaklar için Bitlis işkur çalışma saatleri hafta içi her gün saat 08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şubeye giderek size verilen danışman sayesinde sorunlarınıza çözüm bulmakta yardım alabilirsiniz.

 

İşsizlik Maaşı Alan Kişi Sağlıktan Yararlanır mıTıkla Öğren !

 

Bitlis İşkur İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri

İletişim Hattı

444 75 87

Telefon

(0 434) 228 70 61

Faks

(0 434) 228 71 89

E-Posta

bitlis@iskur.gov.tr

Adres

Hüsrevpaşa Mah. Selahaddin Eyyubi Cad. No:31/A BİTLİS

Harita Konumu

Sosyal Medyada Paylaş